SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhome dite - 2 Kauqa dhe fotele
Çmimi :
€360.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201196
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet urgjent me cmim shume te volitshem - dhoma e dites (dy kauqa dhe fotelja).
Kompleti eshte nga korniza e drurit, mbeshtjellese shtofi, mbeshtetese me jastek dhe mekanizem te thjeshte dhe cilesor prej hekuri. Dizajni modern dhe praktik i bene shume te pershtatshme per cdo ambient.
Pos qe jane te rehatshme per tu ulur, jane dhe shume praktike per gjume. Secili kauq ka poshte edhe pjesen shtese qe i bashkangjitet dhe krijohet shtrat i rehatshem per gjume per dy veta (Dy kauqa, dy shtreter dysha). Pjesa e poshtme mund te perdoret edhe veqamas qe krijohen kater shtreter njesha.
kane peshe te lehta dhe mund te barten pa problem ne ambiente te ndryshme.
Per me shume jane fotot e bashkangjitura, po ashtu mund te na kontaktoni ne telefon.
Informata rreth publikuesit
Fleta
Prishtinë
+38344373760
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »