SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepih i lesht punedore
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tepihi eshte pune dore nga materiali lesh. Eshte shume cilesor dhe shume i ruajtur. Dimensionet jane 5x3 metra.
Informata rreth publikuesit
Fleta
Prishtinë
+38344373760
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »