SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pema e Jenicereve - Jason Goodwin
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '14
ID e produktit :
20132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I befasuar nga ndikimi i gjate i Perandorise Osmane mbi Europen Lindore, Jason filloi te bente kerkime dhe te shkruaj mbi kerkimet e tij. Pema e Jenicerit, libri i tij i pare e personazhin misterioz te quajtur Jashim, u be nje bestseller nderkombtar...
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »