SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Edith - Albatros Rexhaj
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '14
ID e produktit :
20133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Edith eshte nje proze e thuket refleksive dhe poetike, ku rrefimi ngerthehet me meiditime filozofike per njohjen e vetes, te dashurise dhe te botes perreth.
Informata rreth publikuesit
Libraria Buzuku Bookshop
Prishtinë
044248934
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »