SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
llaptop alienware m17x
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '13
ID e produktit :
20135
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ALIENWARE 17MX 17'' WINDOWS 7 HOME PREMIUM 64 BIT ME LIQENC INTEL (R) CORE (TM) 2 DUO P8700 2.53.
GRAFIKA : NVIDIA GE FORCE GTX 260 1 GIGA UP TO 3 GIGA NVIDIA GE FORCE 9400 -256MB RAM : 4 GIGA 1333.
HARD DISK -320 GIGA LOPTOPI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE ESHTE I PRODHUAR NE MALEJZI PER PUNE TE GJATE SE KA SISTEMIN E FTOFJES SHUM TE MIR ME 3 FLUTRA , KA 2 GRAFIKA , I MBSHTJELLUR ME ALUMIN QE NUK GRITHET, TESTATURA ME NDRRIM TE NGJYRAVE , FACE LOGIN , I PERSHTATSHEM PER PROGRAME TE ARKITEKTAVE, DIZAJNERAVE, LOJRAVE,
Informata rreth publikuesit
ardit
Gjilan
+37744 454 950
GJILAN [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »