SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Backpack
Çmimi :
€28.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '14
ID e produktit :
20141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çanta eshte pune dore e punuar nga I'm LU.
I'm LU eshte brand i ri i çantave ne Kosove, gjendemi ne rrugen Gustav Mayer nr 17, Prishtine.

Klikoni tek linku ne youtube qe te shihni saktesisht vendodhjen tone.

P.S.
Ribëjme çantat tona sipas deshires dhe kerkeses suaj nga materialet qe e kemi ne stoqe.
Informata rreth publikuesit
I'm LU
Prishtinë
+37745568538
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »