SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPEN 3 LOKALE ME QERA NE GJILAN (KODI; 679/18)
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '19
ID e produktit :
201462
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti shpk jep me qera 3 lokale te cilat gjenden ne Gjilan, tek tregu I gjelbert.
Lokali nr 1- ka 472 m2 – cmimi I se cilit eshte 600 euro ,muaji
Lokali nr 2 – ka 61 m2- cmimi eshte 100 euro, muaji dhe
Lokali nr 3 – ka 62 m2- cmimi eshte 100 euro, muaji.

(verejtje; Lokalet nuk ipen per Casino, apo diqka te ngjajshme)

Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr;

046 121 033
(+383 46 12 10 33 viber)
046 121 030

Ose ne e-mail adrese;
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi; shtypni Jeti shpk , pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti SHPK.

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme.
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »