SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobilje per sallon, jane te lekures 3+2+1.
Çmimi :
€1,350.00
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '18
ID e produktit :
201618
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobilje per sallon, jane te lekures 3+2+1.

Mobiljet jane italiane dhe te kualitetit shume te larte ,te blera ne Amre dhe te perdoruara 8 muaj, me cmim te volitshem.

Nr. kontaktues 044-599699 - Argjendi
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
044600700
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »