SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESIM MOBILJE MAHAGONI PER ZYRE
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '18
ID e produktit :
201753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim mobiljet (qe jane perdoruar fare pak) dhe ne gjendje plotesisht te rregullt. Jane prodhim prej druri masiv te mahagonit. Mund te vizitohen dhe te shihen te ne ne çdo kohe.
Permbajtja e ofertes eshte si vijon:
1. Kater tavolina qe sherbejne per nje nga nje vend pune me fjoka nga te dy anet...... qe sot ne treg kushtojne nga 195 euro per cope
2. Nje tavoline me extra sgtesa per nje vend pune te menaxherit qe ne treg kushton 385 euro
3. Nje tavoline e madhe per drejtorin ose kryemenaxherin qe ne treg kushton 485 euro
4. Kater vitrina me nga dy krahe qe ne treg kushtojne nga 200 euro pewr cope
5. Dy vitrina me nga tre krahe qe ne treg kushtojne 300 euro per cope
6. Tavoline e madhe ovale per takime e konsultime qe kushton 550 euro
7. Gjashte karrige te rendomat qe kushtojne rreth 50 euro per cope
8. Nje karrige per drejtorin qe kushton rreth 150 eurp per cope
Te gjitha keto mobilje kane ngjyre te mrekullueshme kuqe e zi te mbyllur

mobilje e pajisje shtese
9. Dy tavolina dhe dy vitrina te zeza poashtu per zyre qe ne treg me siguri kushtojne rreth 400 euro
10. Dy ormana metalik qe ne terg kushtojne mbi 300 euro
11. Nje klimopajisje qe ka punuar dhe duhet te jete ne gjendje te rregullt
12. Nje hidrofor Sever qe poashtu ka punuar dhe duhet te jete ne rregull

Te gjitha keto i ofrojme per 3000 euro
Informata rreth publikuesit
Doni
Prishtinë
+37745878777
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »