SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRESTIGIO TABLET PMP3970B DUO
Çmimi :
€119.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '13
ID e produktit :
20206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Produktin nund ta shikoni dhe porositni në linkun(copy&paste në address bar):
teknoblej.com/product.php?id_product=402 

Karakteristikat teknike:
Manufacturer Article: PMP3970B_DUO
Series and Family: MultiPad 7.0 HD
GPU: Dual Core Mali 400 MP
Display Size: 7.0"
Display Resolution: 1024x600
CPU Internal Clock Rate: 1500 MHz
CPU Core Quantity: 2 (Dual Core)
Internal Memory Size: 4 Gb
Installed RAM Storage Capacity: 1 Gb
Operating System: Android 4.1 Upgradable
Battery Current Capacity: 4 000 mAh
Front Camera: 0.3 Mpixel
Back Camera: no back camera
Garancioni: 2 vjet
Informata rreth publikuesit
teknoblej.com
Prishtinë
045 355 777
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »