SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Klysh American Pitbull Terrier Red Nose Per Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '13
ID e produktit :
20232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten klysh American Pitbull Terrier Red Nose 100 % ... Momentalishte i ka 5 jav kan Lind me 12.11.2013 ... Jan te shendetahem ushqehen vet ... Momentalishte jan tpasteum prej parazitve dhe kan Vakcinien e par ... Posedojn Pedigree e dokumentacion Klyshte ndodhen ne vushtrri ... Per ma shum kontaktoni 044999249 ose fb m.facebook.com/shpend.mehmeti.3  Ka ngel 1 Mashkull (250 €) 4 Femra (170 €)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SH
Prishtinë
044999249
Prishtin [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »