SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Gio CM9 4.0.4 system + Nova Launcher (4.4)
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
15 Dhjetor '13
ID e produktit :
20244
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Galaxy Gio CM9 4.0.4 system + Nova Launcher (4.4)

Përshkrim i sendit:
Samsung Galaxy Gio CM9 4.0.4 system + Nova Launcher (4.4) Eshte ne gjendje shum te mire Nuk Ka asje Defekt. Dimensions 110.5 x 57.5 x 12.2 mm 320 x 480 pixels, 3.2 inches Internal 158 MB storage, 278 MB RAM Primary 3.15 MP, 2048x1536 pixels Pranon Programet Kryesore : Facebook ,Youtube, Instagram ,Viber, Tango, Whatsapp, Airdroid , Twitter. Playstore, 1 Mobile etj. Baterin e Mban deri ne 2-3 Dit . Vjen me Adapter ,Kutin ,DHe Fatroll Mbrojtese. Eshte Origjinal Made in Vietnam By Samsung Ka ardhur nga italia Arsyeja qe e shes eshte sepse Pres te me vij nje Galaxy S4 . Mund te me kontaktoni drityrip@gmail.com 045632690
Informata rreth publikuesit
Shendrit
Prizren
045632690
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »