SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GAGI CAFE - Prishtinë
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '13
ID e produktit :
20725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gagi Cafe ofron menu te ndryshme ditore, duke filluar nga supat, sallatat dhe ushqimi kryesore. Ushqimi kryesore: Pule Vieneze, speca te mbushur,pasha qyfte me pire,kerlane me suxhuk dhe speca ne gjize, sarma,pjekje vici dhe pule me oriz dhe perime, pule me spaca te kuq dhe oriz etj.
Informata rreth publikuesit
Gagi Cafe
Prishtinë
044 160 665
Prishtine, rr.Fehmi Agani nr.12 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »