SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kurse për KONTABILITET FINANCIAR
Kategoria :
Postuar :
20 Dhjetor '13
ID e produktit :
20737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mësohet në mënyrë praktike udhëheqja e arkës dh udhëhqja e KONTABILITET-IT FINANCIAR, me program kompjuterik,në mbështetje të Standardeve Ndëkombëtare të Kontabilitetit dhe në mbështetje të nomave ligjore ekzistuese në Kosovë. Shembull konkret i udhëheqjes së KONTABILITETIT FINANCIAR në një ndërmarrje, duke pëfshirë këtu të gjitha veprimet, nga çelja e librave, deri tr nxerrja e rezultatit përfundimtar dhe mbyllja e librave.
Informata rreth publikuesit
Selime
Prishtinë
044 173 173
Lagja Pejton , PRISHTINË [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »