SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KURSE KOMPJUTERIKE
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '14
ID e produktit :
20739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shkolla "Kujt E Sa" organizon Kurse individuale dhe grupore për WINDOWS, WORD, EXCEL, ACCESS. Me mbi 13 vjet përvojë pune në trajnime të këtyre programeve. Mësohet në mënyrë praktike përdorimi dhe zbatimi i këtyre programeve. Kurset zgjasin nga një muaj, me 24 orë mësimi, tri herë në javë . Përveç mësimit, çdo ditë ushtrime prej orës 10-15, në prezencën e asistentit. Kandidati paiset me certifikatë.
Informata rreth publikuesit
shkolla
Prishtinë
044 173 173
Lagja Pejton, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »