SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pillow - Jastëk
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '14
ID e produktit :
20921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jastëk 50x50 dhe 40x40

I'm LU eshte brand i ri i çantave (gjithashu bejme edhe pune tjera te cilat na duken interesante) ne Kosove, gjendemi ne rrugen Gustav Mayer nr 17 Prishtine.
Klikoni tek linku ne youtube qe te shihni saktesisht vendodhjen tone.

P.S.
Ribëjme çantat (apo jatëkt) tona sipas deshires dhe kerkeses suaj nga materialet qe e kemi ne stoqe.
Informata rreth publikuesit
I'm LU
Prishtinë
+37745568538
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »