SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shpuese Elektrike me SDS max | D25601K |
Çmimi :
€808.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20957
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike me Bateri | Shpuese Elektrike me SDS max | D25601K |
• elektronike • zinxhir i ri transmetimi me vajosje optimale që redukton
konsumimin e dhëmbëve, fërkimin, ngrohjen dhe konsumimin • me ndaljen e rrotullimit • dritë kontrolluese për harxhimin e brushave
të dhënat teknike : D25601K
fuqia : 1.250 W
shpejtësia e rrotullimit : 210–415 min-1
numri i goditjeve : 1.430–2.840 min-1
fuqia e goditjeve : 2–12 J
dridhje : 9,2 m/s2
kapacitet shpimi në beton 45 mm
turjela kurorë 100 mm
pesha 6,8 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »