SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
36,0 V aku – çekiç i kombinuar elektropneumatik - DC234KL
Çmimi :
€1,116.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DC234KL #Dewalt
• elektronike, frena, ndalimi i rrotullimit, me friksion
• shpim në metal dhe dru me përdorim të kokës së përfshirë
për shtrëngim
• nano teknologjia mundëson më shumë se 2000 mbushje
të baterive

të dhënat teknike DC234KL
aku – bateria 2,2 Ah (Li-Ion)
fuqia dalëse 450 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.150 min-1
numri i goditjeve 0–4.300 min-1
fuqia e goditjes 2,5 J
vibracioni i veglave 8,4 m/s2
kapacitet shpimi në:
dru / metal / beton 30 / 13 / 26 mm
pesha 3,8 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »