SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
36,0 V aku – sharra e shpimit - DC308KN
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DC308KN #Dewalt
• elektronike, kyçja me ndërprerës
• lëvizje 3-shkallësh e tehut të sharrës
• dizajni i veshjes së jashtme e mundëson shikimin e linjës së
sharrimit
• pa bateri akumuluese 2,2 Ah Li-lon dhe mbushësin

të dhënat teknike: DC308KN
aku – bateria nuk është e përfshirë
fuqia dalëse 550 W
numri i lëvizjeve 0–2.700 min-1
gjatësia e lëvizjes 26 mm
pjerrësia e tehut 45°
kapacitet sharrimi në:
dru / metal 130 / 10 mm
pesha 3,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »