SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DC509 | Llampa Ndriquese |
Çmimi :
€91.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Llampa Ndriquese | DC509 |
36,0 V aku – llamba -
• qafë lëvizëse
• pa bateri akumuluese 2,2 Ah Li-lon dhe mbushës
• deri 8 orë funksionim të pandërprerë me 2,2 Ah Li-lon bateri
• nano teknologjia mundëson më shumë se 2000 mbushje të
baterive
• pajisjet: llambë elektrike
të dhënat teknike DC509
dritë 8 orë (te përdorimi 2,2 Ah Li-lon aku)
pesha 1,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »