SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DCD785C2 | Shpuese me Bateri Goditëse |
Çmimi :
€353.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Shpuese me Bateri Goditëse | DCD785C2 |
• optimal për punë jashtëzakonisht të rëndë shpimi – vidhosje në dru, metal dhe tullë
• pajisjet: 2 bateri Li-ion, mbushës i shpejtë 60 min, lidhëse për në brez,
ndërrimit magnetik i veglave të kaçavidës, valixhe transportuese
të dhënat teknike DCD785 C2
tensioni i aku 18,0 V
kapaciteti i aku 1,5 Ah
fuqia dalëse 350 W
shpejtësia e rrotullimit 0–600 / 2.000 min-1
numri i goditjeve 0–10.200 / 34.000 min-1
shpej. kons. në moment 35 Nm
kapacitet shpimi në dru/metal/tullë: 38 / 13 / 13 mm
diametër fi ksimi 1,5–13 mm
pesha 1,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »