SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 volt kaçavidë goditëse - DCF885 L2
Çmimi :
€454.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
20969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCF885 L2 #Dewalt
• optimal për vidhosje të rënda gjegjësisht vidhosje më të rënda në dru të fortë dhe në metal • pajisjet: 2 bateri Li-ion, mbushës i shpejtë
(30 min tek 1,5 Ah / 60 min tek 3,0 Ah), lidhëse për brez, mbajtëse
magnetike vegla të kaçavidës, valixhe transportuese.
të dhënat teknike DCF885 L2
tensioni i aku 18,0 V
kapaciteti i aku 3,0 Ah
fuqia dalëse 250 W
shpejtësia e rrotullimit 0–2.800 min-1
numri i goditjeve 0–3.200 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 155 Nm
diametri më i madh i vidhosjes M12
mengene 1/4“ (6,35 mm) – gjashtëkëndëshi i brendshëm
pesha 1,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »