SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paisje per testimin dhe mbushjen e baterive 12-20-24 volt
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '17
ID e produktit :
20973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten keto paisje origjinale

Disa per testimin dhe mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-24 volt

Foto nr.1 | CTEK Multi XT 14000 | paisje qe kalon neper 8 faza te testimit dhe mbushjes se bateris. Eshte firm e njohur suedeze per mbushjen e baterive. Per me teper shiko ne youtube: www.youtube.com/watch?v=qHSI_qHOI4U 
Qmimi, 400 euro

Foto nr.2 | Fronius Acctiva 12-20 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12-20 volt, eshte firm e njohur amerikane per mbushjen e baterive. Per me teper kliko linkun: www.accu-24.de/de/Staplerbatterien/Ladegeraete-fuer-Staplerbatterien/Fronius-Ladegeraete/Ladegeraete-12V/FRONIUS-Ladegeraet-ACCTIVA-12-20-LxBxH:-285x75x144-12V-20A?x04312=102242c49bc96b30ffef7ec01c40ef2a 
Qmimi, 500 euro

Foto nr.3 | CTEK MXS 7.0 | paisje per mbushjen e baterive te automjeve nga 12 volt. Per me teper shiko ne youtube: www.youtube.com/watch?v=FzH4fOmY4Rk 
Qmimi. 230 euro 2 copa (paketim i ri)

Foto nr.4 | Banner Powertool 3600 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt. Per me teper kliko linkun: reifenoase.eshop.t-online.de/Banner-Powertool-3600 
Qmimi, 80 euro

Foto nr.5 | Banner BBT-205 | paisje per testimin dhe diagnozen e baterive, ku mund ta nxerni raportin permes aparatit dhe ju tregon qfar gjendje ka bateria e automjetit tuaj. Per me teper kliko linkun: www.aeroakku.com/product_info.php/info/p464_BANNER-BBT-205-Batterietester.html/XTCsid/36 
Qmimi, 400 euro

Foto nr.6 | Banner AccuGuard-Car 1800 | paisje per mbushjen e baterive te automjeteve nga 12 volt. Per me teper kliko linkun: www.amazon.co.uk/Accugard-12-stage-Battery-Charger/dp/B001051SGE 
Qmimi, 50 euro

Foto nr.7 | Paisje digjitale per diagnozen e baterive te automjetit
Qmimi, 20 euro


Verejtje: Paisjet jane te gjitha te reja ne paket dhe te paperdorura fare. Kan ardh nga Zvicrra sivjet.

Ndrrime nuk bej, mos u lodhni me shkru sms se nuk i kthej.

Vetem telefonata dhe bleres serioz.
Informata rreth publikuesit
L
Prizren
044 691 551
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »