SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
D25013K | Shpuese Elektrike me SDS plus |
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Shpuese ElektroPneumatike me Bateri | Shpuese Elektrike me SDS plus | D25013K |
SDS-plus çekiç i kombinuar elektropneumatik
• elektronike me ndaljen e rrotullimit
• shpim në dru dhe metal pas blerjes shtesë të kokës së ndërrimit dhe përshtatësit
të dhënat teknike D25013K
fuqia 650 W
shpejtësia e shpimit 0–1.100 min-1
numri i goditjeve 0–4.000 min-1
fuqia e goditjeve 0 –2,4 J
kapacitet shpimi në:
dru / metal / beton 30 / 13 / 24 mm
turjela kurorë 65 mm
pesha 2,3 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »