SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
24,0 V aku – çekiç i kombinuar elektropneumatik | DC224KA
Çmimi :
€782.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DC224KA #Dewalt
• elektronike, frena, ndalimi i rrotullimit
• shpim në metal dhe dru me përdorim të kokës së përfshirë
për shtrëngim
• me friksion
• pajisjet: me mbushësin njëorësh, 2 bateri akumuluese
të dhënat teknike DC224KA
aku – bateria 2,0 Ah (NiCd)
fuqia dalëse 480 W
shpejtësia e rrotullimit 0–1.100 min-1
numri i goditjeve 0–4.200 min-1
fuqia e goditjeve 2,1 J
kapacitet shpimi në:
dru / metal / beton 30 / 13 / 22 mm
pesha 4,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »