SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 V aku | Sharra Vërtikale me Bateri | DC330N
Çmimi :
€304.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21021
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Sharra Vërtikale me Bateri | DC330N |
• pa bateri të akumuluese dhe mbushës
• elektronike • mbyllje me ndërprerës
• lëvizje 3-shkallësh e tehut të sharrës
• me fryrje mundësohet shikimi i pastër të vijës së prerjes
të dhënat teknike DC330N
aku – bateria –
fuqia dalëse 400 W
numri i lëvizjeve 0–3.000 min-1
gjatësia e lëvizjes 26 mm
pjerrësia e tehut 45°
thellësia e prerjes në:
dru / metal 135 / 10 mm
pesha 3,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »