SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 V aku – sharrë rrethore e dorës | DCS391L2 |
Çmimi :
€664.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21022
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Sharra Rethore | DCS391L2 |
• optimal për prerje të saktë në çdo lloj druri • pa bateri akumuluese dhe pa mbushës
• përdorim i sigurt për shkak të montimit të frenit elektronik
• pajisjet: 2 bateri Li-ion, mbushës i shpejtë 60 min, tehu i sharrës
165 mm / 24 dhembë HM, valixhe transportuese
të dhënat teknike DCS391 L2
tensioni i aku 18,0 V
kapaciteti i aku 3,0 Ah
tehu i sharrës 165 mm
fuqia dalëse 460 W
shpejtësia e rrotullimit 3700 min-1
pjerrësia e tehut deri (majtas) 50º
thellësia e prerë te 90º 55 mm
thellësia e prerë te 45º 42,1 mm
pesha 3,8 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »