SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 V aku – kaçavidë e shpejtë | DC520N
Çmimi :
€197.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Kaqavida me Bateri | DC520N
• elektronike
• frena elektronik
• pa bateri akumuluese dhe mbushësin
• përdorimi 2,0; 2,4; 3,0 Ah bateria
të dhënat teknike DC520N
fuqia dalëse 360 W
shpejtësia e rrotullimit 0–900 / 2.900 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 20 Nm
mengene 1/4“- gjashtëkëndëshi i brendshëm
pesha 2,3 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »