SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DC527N | Llampa Ndriquese |
Çmimi :
€63.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Llampa Ndriquese | DC527N |
18,0 V llamba me akumulator |
• përdorimi i baterisë 18 V
• pa bateri akumuluesi dhe pa mbushës
• deri 3,5 orë funksionim të pandërprerë me 2,0 Ah NiCd bateri
të dhënat teknike DC527N
ndriçimi 3,5 orë (te përdorimi 2,0 Ah aku)
pesha 1,5 kg
pajisjet shtesë DE5273 llambë elektrike fl uoreshente
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »