SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10,8 aku – kaçavidë goditëse | DCF815S2
Çmimi :
€266.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla me Bateri | Kaqavida me Bateri Goditëse | DCF815S2
• kompakt dhe i lehtë, qëndrim i lirë • momenti i përdredhjes deri
në 107 Nm • vërtitje dhe goditje të rreg. në mënyrë elektronike, me
frena • dorezë e fuqishme e vidhave për montim ¼” me mbyllës
dhe me mekanizëm hedhës, edhe me 25 mm pajisje shtesë • rrethi
me 3 llamba LED • pajisjet: 2 bateri akumuluese, mbushës
i shpejtë 40 minutësh
të dhënat teknike DCF815S2
aku – bateria 1,3 Ah (Li-Ion)
fuqia dalëse 147 W
shpejtësia e rrotullimit 0–2.450 min-1
numri i goditjeve 0–3.400 min-1
momenti më i shpejtë i rrotullimit 107 Nm
mengene 1/4“ – gjashtëkëndëshi i brendshëm
pesha 1,04 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »