SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DCL510N | Llambe
Çmimi :
€59.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCL510N #Dewalt #Llamba #Bateri
• veshje e jashtme kompakte, rezistuese ndaj goditjeve
• koka e llambës mund të vërtitet vertikalisht dhe horizontalisht
për 180 (gradë)
• mekanizmi tërheqës për vendosjen e sigurt, magnet, lidhëse
për brez,
• bateria dhe mbushësi nuk janë të përfshirë
të dhënat teknike DCL510N
aku – bateria 10,8 V (Li-Ion) (nuk është e përfshirë)
lloji i llambës LED
lartësia 123 mm
gjatësia 52 mm
pesha 0,15 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »