SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10,8 aku – combo aku kaçavidë, kaçavidë goditëse | DCK210S2
Çmimi :
€347.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCK210S2 #Dewalt
• 10,8 V Aku kaçavidë DCF 610 me rregullim 15-shkallësh të
momentit të përdredhjes
• 10,8 V aku kaçavidë goditëse DCF 815 me moment të madh
përdredhjeje 107 Nm
• të dy modelet janë me rreth të montuar me LED llamba për
shikim më të mirë
• të dy modelet janë me doreza të montuara me vidha ¼”
kyçjen me mekanizëm nxjerrës, edhe me pajisje shtesë
25 mm
• sistem të rrëshqitjes për futjen e baterive
• elektronika e veçantë e mbron baterinë nga mbingarkimi,
nxehja dhe harxhimi i plotë.
pajisjet standarde
• 10,8 V Aku kaçavidë DCF 610
• 10,8 V Aku kaçavidë goditëse DCF 815
• 2 x 10,8 V 1,3 Ah Li-Ion bateri
• 40 min mbushës i shpejtë
• valixhe
të dhënat teknike DCK210S2
përmbajtja DCF610 + DCF815
aku – bateria 10,8 V (Li-Ion)
pesha 2,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »