SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
10,8 aku – combo aku turjelë, kaçavidë goditëse | DCK211S2
Çmimi :
€356.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCK211S2 #Dewalt
• 10,8 V Aku turjelë-kaçavidë DCD 710 me nofull 10 mm vetë
tendosje me mbyllës
• 10,8 V Aku kaçavidë goditëse DCF 815 me moment të
madh përdredhjeje 107 Nm
• DCD710 me 2 shpejtësi mekanike dhe me rregullim
15-shkallësh të momentit të përdredhjes
• DCF 815 me unazë të montuar të llambave LED për pamje
më të mirë
• DCF 815 me doreza të montuara me vidha ¼” kyçjen me
mekanizëm nxjerrës edhe me 25 mm shtojcë
• sistemi rrëshqitës për vendosjen e baterisë
• elektronika e veçantë e mbron baterinë nga mbingarkimi
ngrohja dhe harxhimi i plotë.
pajisjet standarde
• 10,8 V Aku turjelë-kaçavidë DCD 710
• 10,8 V Aku kaçavidë goditëse DCF 815
• 2 x 10,8 V 1,3 Ah Li-Ion bateri
• mbushës i shpejtë 40 min
• valixhja
të dhënat teknike DCK211S2
përmbajtja DCD710 + DCF815
aku – bateria 10,8 V (Li-Ion)
pesha 2,1 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »