SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 V turjelë-kaçavidë dhe SDS-plus çekiç i kombinuar – SET | DCK283 L2
Çmimi :
€826.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCK283 L2 #Dewalt
• Përfshinë DCD 780 dhe DCH 213 (me dizajn të njëjtë si
DCH 214, por nuk përbën sistemin e ndërrimit të shpejtë
dhe pa kokën e ndërrimit me vetë tendosje të shpejtë)
• pajisjet: 2 bateri Li-ion (3,0 Ah), mbushës i shpejtë 60 min
dhe TOUGH – KASETA DS 150
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »