SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
18,0 V multi – SET | DCK591 L3
Çmimi :
€1,302.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DCK591 L3 #Dewalt
• Përfshinë turjelë-kaçavidë DCD 780, kaçavidë goditëse
DCF 885, sharrë rrethore e dorës DCS 380, sharrë shpate
DCS 391 dhe llambë DCL 040
• pajisjet: 3 Li-ion bateria (3,0 Ah), mbushës i shpejtë 60 min
dhe 2 TOUGH – KASETI DS 150 / DS 300
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »