SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Thithëse Elektrike | DC500
Çmimi :
€181.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Thithëse Elektrike | DC500 |
• lidhje me 230 V ose bateria aku. • për thithje te thatë dhe të
lagët • bateria aku. dhe mbushësi nuk jan të bashkëlidhur
të dhënat teknike DC500
aku – bateri 12,0–18,0 V
1,3–3,0 Ah (NiCd, NiMH)
fuqia e hyrjes 300 W
furnizimi me energji 230 V
rrjedhja maksimale 60 mbar
kapaciteti i thithjes 15,9 l/s
vëllimi i enës 7,5 l
diametri i tubit 32 mm
gjatësia e tubit 2,0 m
pesha 4,6 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »