SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Laser për Matje | DW040P
Çmimi :
€174.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Laser për Matje | DW040P |
• matje e thjeshtë e gjatësive, sipërfaqeve dhe vëllimit
• saktësia deri në 1 mm nga distanca 10 m
• LCD monitori i madh dhe transparent
• mbulesë mbrojtëse
të dhënat teknike DW040P
dioda laserike 635 nm, < 1 mW / klasa e laserit 2
saktësia +/- 0,1 mm në 10 m
vend matjeje deri 40 m
furnizimi me energji 2x 1,5 V LR03 (AAA)-bateri
vend matjeje cm / m / inch
pesha 0,8 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »