SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerëse Elektrike me Diamant | DWC410
Çmimi :
€188.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21050
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Prerëse Elektrike me Diamant | DWC410 |
• motor i fuqishëm me forcë rrotulluese të madhe • ndërprerës
i sigurisë PRCD • ftohja me ujë e pllakave prerëse • rrjedhja e
ujit është montuar përmes tubave 2 m • Rregullimi i thellësisë
dhe pjerrësisë së prerjes deri në 45” • përdorim i thjesht,
dorezë gome
të dhënat teknike DWC410
fuqia 1.300 W
shpejtësia e rrotullimit 13.000 min-1
thellësia maksimale e prerjes në
90° 34 mm
45° 19 mm
diametri me i madh i tehut 110 x 20 mm (DT3714)
pesha 3,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »