SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prerëse Elektrike me Diamant | D24000
Çmimi :
€1,205.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21051
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Statike | Prerëse Elektrike me Diamant | D24000 |
• ftohja me ujë e pllakës prerëse
• vendosja e këndit të prerjes deri 45°
• madhësia e tavolinës punuese 690 x 860 mm
• vendosja e shpejtë e këndeve 22,5° / 45°
• mundëson prerje të saktë
• pajisjet: pllaka prerëse nga diamanti për qeramikë dhe gur,
tavolina, çelësi gjashtëkëndor, drejtuesi këndor
të dhënat teknike D24000
fuqia 1.600 W
shpejtësia e rrotullimit 4.200 min-1
thellësia e prerjes 95 mm
prerja më e thellë në
90° 610 mm
45° 450 mm
diametri me i madh i tehut 250 x 25,4 mm (DT3734)
pesha 32,0 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »