SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Disk Gërryes Statik | DW753 |
Çmimi :
€282.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Vegla Gërryese | Disk Gërryes Statik | DW753 |
• motor induktiv pa dridhje
• pajisje shtesë për fi ksim të pjesës për punë
• shiriti me mbështetësin zhytës për përpunuesit konkavë dhe
konveks • rrotullimine e shirititm në drejtim të përdoruesit
• pajisjet: disku gërryes, shiriti gërryes
të dhënat teknike DW753
fuqia 415 W
shpejtësia e rrotullimit 2.750 min-1
diametri i diskut 150 x 20 mm
gjerësia e diskut 25 mm
rripi lëmues 577 x 45 mm
pesha 9,3 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »