SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sharra Rrethore | DWS520K
Çmimi :
€615.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21059
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Sharra Elektrike | Sharra Rrethore | DWS520K |
• elektronike, vendosja e shpejtësisë së prerjes,
• e lehtë për t'u përdorur për shkak të zhytjes paralele,
• struktura e veçantë mundëson prerjen vetëm 13mm nga
muri (pengesa), rregullimi i saktë dhe drejtimi i sharrës me
përdorim të shkallës prijëse
• me bllokadë të goditjes kthyese te zhytja, gjatë përdorimit të
shkallës prijëse,
• thithje e jashtëzakonshme duke përdorur sistemin thithës,
• pajisjet: tehu i sharrës me dhëmbë nga karbiti, me 48 dhëmbë
të dhënat teknike DWS520K
fuqia 1.300 W
shpejtësia e rrotullimit 1.750–4.000 min-1
pjerrësia e tehut deri 47°
thellësia e prerjes në 90° 59 mm (gjatë përdorimit të shinës prijëse 55 mm)
thellësia e prerjes në 45° 44 mm (gjatë përdorimit të shinës prijëse 40 mm)
tehu i sharrës 165 x 20 mm, 48 dhëmbë (DT1090)
pesha 5,1 kg
pajisjet shtesë për sharrat rrethore të dorës dhe sharrën zhytëse
DWS5021 shini prijës 1 m
DWS5022 shina prijëse 1,5 m
DWS5023 shina prijëse 2,6 m
DWS5025 valixhja për shinë deri 1,5 m
për DWS5022
DWS5026 shtrënguese, 2 copë
DWS5027 drejtuesi 90°
DWS5028 drejtuesi që përshtatet
DE6289 shtrënguese,2 copë
DE6292 elementi lidhës për shinë
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »