SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grihëse Elektrike | D26441
Çmimi :
€123.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '14
ID e produktit :
21060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Dewalt | Vegla Elektrike | Grihëse Elektrike | D26441 |
• i përshtatshëm për gërryerje të sipërfaqeve vështirë të
arritshme
• lëvizja e vogël e siguron sipërfaqen e butë të gërryerjes
• për përdorim të letrës gërryese të thjeshtë dhe letrës
gërryese me vetë-mbyllje të shpejtë
• pajisjet: Shablloni për përgatitjen e letrës gërryese, qesja letra, adapteri për makinë thithëse
të dhënat teknike D26441
fuqia 230 W
shpejtësia e rrotullimit 14.000 min-1
numri i cikleve 28.000 min-1
lëvizja 1,4 mm
sipërfaqja gërryese 108 x 115 mm
madhësia e letrës gërryese 140 x 115 mm
pesha 1,4 kg
Informata rreth publikuesit
Dona Impex
Prishtinë
038 244 794
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »