SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pc Mirmbajtje
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '14
ID e produktit :
21075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme Formatizimin dhe Instalimin e Pc-se Tuaj ne vendin ku Banoni apo Punoni
me Cmim me te lir sesa me i dergu ne servis

Formatizimi i Sistemit dhe instalimi I Windows Xp sp 2-3 Cmimi varion nga 5 - 7 euro varesisht nga lokacioni
Formatizimi i Sistemit dhe instalimi I Windows 7 all edition Cmimi Varion nga 7 - 10 euro varesisht nga lokacioni
Formatizimi i Sistemit dhe instalimi I Windows Vista all edition Cmimi varion nga 7 - 10 euro varesisht nga lokacioni
Formatizimi i Sistemit dhe instalimi I Windows 8 all edition Cmimi varion nga 10 - 15 euro varesisht nga lokacioni

Ne pako hyn Instalimi i te gjith drajverve te nevojshem si dhe Instalimi i Microssoft Office 2007 -2010 Instalimi i cam , Instalimi i skype si dhe instalimi i Browserit - Chrome , Mozilla, Opera etj
Informata rreth publikuesit
Pc Mirmbajtje
Fushë Kosovë
044 766 110
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »