SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Program per kontabilitet
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '14
ID e produktit :
21103
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Program i ndërtuar me qëllim ndihmesën e kompanisë për shërbime të kontabilitetit. Ky program mundëson të gjitha mundësitë për një shërbim të mirë të biznesit.I pershtatshem per shume lloje te biznesit.

Sherbimet e programit:
Blerjet(Vendore,Jashtme), Shitjet(Pa barkode,Me barkode), Bilancet e shitjes, Pasqyra e te ardhurave,Bilancet e blerjes, Arka ( Hyrjet dhe Daljet ), Shpenzimet ,Puntoret, Fakturat,Gjendja e xhirollogarive te bankes,Departamentet ,Pagat, Raportet, Perfitimi, Bilanci i gjendjes, Bleresit, Levizjet Interne, Artikujt me foto, Cmimorja, NjesiteOrganizative, Lidhje me arken fiskale FP-60 ,Avanset ,Stoqet aktuale dhe shume sherbime tjera

Kontakti:
Tel: 044-130-511
Email: bardh.b@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Bardh
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »