SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rollera Silikon te reja nga Gjermania +qante+pjes rezerv
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
29 Dhjetor '13
ID e produktit :
21113
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes rollerat qe sapo kan ardhur nga Gjermania jan te reja ne gjendje shum te mire poashtu e kan edhe qanten e vet , poashtu posedojn edhe te gjitha pjeset rezerve , i jap per nje qmim shum te volitshem per arsye se nuk i perdori. Jan Nga Silikoni dhe levizin shum lirshem , Jan Origjinale. Per Me Shum Kontaktoni: 045-581-163
Informata rreth publikuesit
Rinor
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »