SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon Coolpix L22
Çmimi :
€95.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '14
ID e produktit :
21183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparat digital Nikon ,me ngjyre te kuqe COOLPIX L22 Shume pak i perdorun,dhe i ruajtur mire.
3.6x optical zoom ,
12.0 megapixel
Kabllin per Pc
Mbushesin e baterive
dy bateri Grundig
qanten e aparatit
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SamsungGalaxy
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »