SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 4 16GB Full Unlock
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '14
ID e produktit :
21240
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iphone 4 16GB, Full Unlock ngjyra e zeze , posedon gjitha paisjet , si dhe ka versionin me te ri IOS7 7.0.4
Eshte ne gjendje shume te mire teknike gjithashtu edhe optike.
Informata rreth publikuesit
Samir
Gjilan
+37745696860
Gjilan/Malisheve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »