SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Xcover Extreme
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
4 Prill '14
ID e produktit :
21327
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy Xcover Extreme;
Android versin : 2.3.6;
Model Number : GT-S5690;
Data prodhimit : 13\12\2012
Eshte telefon rezistent ndaj ujit, goditjeve, etj.. per me teper shikoni testet ne Youtube:www.youtube.com/watch?v=We0PBgmsSR4 
Punon shum mir eshte ne gjendje te rregullt pak i perdorur dhe shum i ruajtur, I ardhur nga Gjermanija
Informata rreth publikuesit
Ilir
Gjilan
gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »