SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Macbook Pro 15 inch
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '14
ID e produktit :
21339
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Macbook Pro 15.4-inch: 2.2GHz + Apple Mighty Mouse + Incase 8 Neoprene Sleeve
Vjen me kuti dhe me te gjitha paisjet (digitron, cd, Kablli me i gjate per adapter).

Verejtje: llaptopti nuk ka asnje defekt,vetem se adapteri eshtei mbeshtjellur me lepak per ndalimin e prishjes te metutjeshme, adapterat e apple e kane kete defekt, perndryshe punon super mire. (foto)

Software: Mountin Lion
Microsoft Word, Exel, Powerpoint etc
Adobe Master Suite CS5
iPhoto

Specifikacionet: support.apple.com/kb/sp13 

Cmimi ne ebay:
www.ebay.com/itm/Apple-MacBook-Pro-15-4-Laptop-MA896LL-A-June-2007-10-8-4-Mountain-Lion-/151186429381?pt=Apple_Laptops&hash=item233369d5c5 

apple mighty mouse
Cmimi ne ebay:
www.ebay.com/itm/Apple-Mighty-Mouse-Bluetooth-souris-4-boutons-sans-fil-bluetooth-/271356689785?pt=FR_Informatique_Souris_Pavés_Tactiles&hash=item3f2e1e7d79 

Incase 08 Neoprene Sleeve for 15-inch MacBook Pro Black
Cmimi ne ebay:
www.ebay.com/itm/NEW-Incase-08-Neoprene-Sleeve-for-15-inch-MacBook-Pro-Black-CL57099-/111172228651?pt=US_Laptop_Cases_Bags&hash=item19e261962b 

------------------------- specifikacionet----------------------------------
- 15.4-inch (diagonal), 1440 by 900 resolution, TFT widescreen
- 2.2GHz Intel Core 2 Duo
- 2GB (two SO-DIMMs) 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
- NVIDIA GeForce 8600M GT with 128MB of GDDR3 SDRAM and dual-link DVI
- 120GB Serial ATA; 5400 rpm

Kontakt
049 892086 apo me email
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049892086
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »