SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Skija Salomon Verse 5 170cm
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '14
ID e produktit :
21340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1. Skija Salomon Verse 5 (Gjatesia 170cm)
2. Markera Salomon
3. Kepuca Salomon Performa 4 (Numer 44)
4. Shtagat Salomon
5. Qanta e skiave Salomon
6. Qanta e kpucave Salomon

Produktet jan ne gjendje ashtu siq shihen ne fotografi, Jane ne gjendje perfekte funksionale, estetikisht jane te grithura natyrisht pasi qe jane perdorur 2 sezona.


Cmimi eshte per te gjitha produktet bashk (6 produkte) dhe nuk eshte i diskututeshem.
Te lutem vetem bleresit serioz te kontaktojne.

Kontakto: 049 892 086 apo me email
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
049892086
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »